Aukce 56

Zahradní kavárna

Kód položky: 40077

1921

akvarel, tužka

37,5 x 21,5 cm

Signatura: sign. PD AH 21

na rubu razítka: Galerie Schwarz, Milano, Galerie B. Weill, Paris

Vyvolávací cena: 23 000 Kč