Aukce 56

5 |

Zahrada v květu

Kód položky: 40110

olej, plátno

85 x 100 cm

Signatura: sign. UD O. Blažíček 36

na rubu razítko: Vystaveno na výstavě Jednoty výtvarných umělců v Praze 1938, rámováno v Eckově rámu

Vyvolávací cena: 220 000 Kč