Aukce 56

160 |

Za vším hledej ženu

Kód položky: 40042

akryl, olej, karton, sololit

53,5 x 27 cm

Signatura: sign. PD monogram JK 83

LD název díla autorem

Vyvolávací cena: 16 000 Kč