Aukce 56

43 |

Z cyklu Větrné zámky

Kód položky: 40184

olej, tempera, malířská lepenka

35 x 39 cm

Signatura: sign. LD Tikal 61

na rubu autorovo pozůstalostní razítko, razítko výstavy: Galerie Moderna, 10.4.2014 - 11.5.2014

Vyvolávací cena: 85 000 Kč