Aukce 56

122 |

Z cyklu Studna ve věži - Střepy snů

Kód položky: 40085

suchá jehla, akvarel, autorský tisk 4/25

21 x 15 cm

Signatura: sign. PD Toyen

Vyvolávací cena: 22 000 Kč