Aukce 56

121 |

Z cyklu Studna ve věži - Střepy snů

Kód položky: 40086

suchá jehla, akvarel, autorský tisk 16/20

21 x 15,5 cm

Signatura: sign. PD Toyen

Vyvolávací cena: 22 000 Kč