olej, plátno
93 x 73 cmSignatura: sign. nezjištěna
Vystaveno: Robert Pisen, Galerie hlavního města Prahy, Dům u Kamenného zvonu, červenec - srpen 1991, reprodukováno v katalogu, č. 28, Mavla Mautnerová - Robert Piesen, Galerie U bílého jednorožce, Klatovy, 19. 9. - 17. 11. 1996, reprodukováno v katalogu,
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |