Aukce 56

Vrstvy

Kód položky: 40151

olej, plátno

93 x 73 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vystaveno: Robert Pisen, Galerie hlavního města Prahy, Dům u Kamenného zvonu, červenec - srpen 1991, reprodukováno v katalogu, č. 28, Mavla Mautnerová - Robert Piesen, Galerie U bílého jednorožce, Klatovy, 19. 9. - 17. 11. 1996, reprodukováno v katalogu,

Vyvolávací cena: 400 000 Kč