Aukce 56

24 |

Vrstvy

Kód položky: 40151

olej, plátno

93 x 73 cm

Signatura: sign. nezjištěna

Vystaveno: Robert Pisen, Galerie hlavního města Prahy, Dům u Kamenného zvonu, červenec - srpen 1991, reprodukováno v katalogu, č. 28, Mavla Mautnerová - Robert Piesen, Galerie U bílého jednorožce, Klatovy, 19. 9. - 17. 11. 1996, reprodukováno v katalogu,

Vyvolávací cena: 400 000 Kč

  • 22 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 23 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 25 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 26 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 27 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč