Aukce 56

129 |

Villon s kostkami

Kód položky: 40045

barevná litografie 180/200

36,5 x 22 cm

Signatura: sign. PD L Jiřincová

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 5 500 Kč