Aukce 56

91 |

Věž - Elsinor

Kód položky: 40066

barevná litografie 20/20

47,5 x 28,5 cm

Signatura: sign. PD F. Muzika 67

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 7 000 Kč