Aukce 56

108 |

Vegetace

Kód položky: 40096

olej, lepenka

29,5 x 21 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Fr. Hudeček 1976

na rubu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč