Aukce 56

98 |

V ateliéru

Kód položky: 40074

kresba tuší, akvarel

21 x 29 cm

Signatura: sign. PD AH 28

na rubu razítko: Galerie Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 15 000 Kč