Aukce 56

156 |

Úmorné vedro, prudký déšť

Kód položky: 40152

olej, plátno

100 x 70 cm

Signatura: sign. PD V. Bláha 76

na rubu na blindrámu autorem název a datace

Vyvolávací cena: 29 000 Kč