Aukce 56

Údolí Cedronu

Kód položky: 40123

1954 / 1956

olej, plátno

45 x 60 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno: M. Klimešová-Judlová, M. Nešlehová a další - Robert Piesen, N. Franze Kafky, 2001, str. 222, kat. č. 36.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč