Aukce 56

26 |

Údolí Cedronu

Kód položky: 40123

1954 / 1956

olej, plátno

45 x 60 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno: M. Klimešová-Judlová, M. Nešlehová a další - Robert Piesen, N. Franze Kafky, 2001, str. 222, kat. č. 36.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 24 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 25 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 27 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 35 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 36 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč