Aukce 56

Tráva

Kód položky: 40173

2013

olej, plátno

96 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia 2013, na blindrámu Vl. Kokolia 2013

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč