Aukce 56

51 |

Tráva

Kód položky: 40173

2013

olej, plátno

96 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia 2013, na blindrámu Vl. Kokolia 2013

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

  • 49 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 50 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 52 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 53 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 55 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 56 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 57 | Michal Singer
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 58 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 330 000 Kč
  • 59 | Adolf Liebscher
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 60 | Karl Liebscher
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 61 | Adolf Liebscher
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč