Aukce 56

Touha

Kód položky: 40071

lept, mezzotinta, suchá jehla, autorský tisk

44,5 x 34 cm

Signatura: sign. PD A Brunovský 1978

LD autorem Túžba, UD dedikace autorem. reprodukováno: Peterajová - Albín Brunovský, č. 95, Petránský - Moderní slovenská grafika, č. 245, Vystavováno: Grand Prix na 8. Bienále grafiky, Krakov, 1980, Současná slovenská grafika, Mánes, 1980. provenience: vý

Vyvolávací cena: 6 000 Kč