Aukce 56

82 |

Toaleta

Kód položky: 40043

1917

litografie

24,5 x 19 cm

Signatura: sign. PD Josef Čapek

LD název autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

  • 80 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 81 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 83 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 84 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 85 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 86 | Jaroslav Rössler
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 87 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 88 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 89 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 90 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 91 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 92 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč