Aukce 56

Toaleta

Kód položky: 40043

1917

litografie

24,5 x 19 cm

Signatura: sign. PD Josef Čapek

LD název autorem, na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 15 000 Kč