Aukce 56

158 |

Tečkovnice

Kód položky: 40153

kombinovaná technika, olej, písky, kamínky, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. PD Kamila Ženatá 95

reprodukováno: u článku Lidé v kruhu, Hospodářské noviny - časopis Víkend, 1997 (přiloženo).

Vyvolávací cena: 40 000 Kč