Aukce 56

Stojící žena

Kód položky: 40056

suchá jehla 6/30

30,5 x 22 cm

Signatura: sign. PD Emil Filla 34, monogram EF v tisku

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 20 000 Kč