Aukce 56

161 |

Stín traktoru

Kód položky: 40093

2013

olej, plátno

50 x 60 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 2013

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč