suchá jehla s akvatintou, autorský tisk
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
na rubu razítko sbírky, vystaveno: pod názvem Těžko popsatelná společnost ve Špálově galerii, 1966, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha