Aukce 56

152 |

Společnost

Kód položky: 40068

suchá jehla s akvatintou, autorský tisk

33 x 21 cm

Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66

na rubu razítko sbírky, vystaveno: pod názvem Těžko popsatelná společnost ve Špálově galerii, 1966, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 6 500 Kč