Aukce 56

18 |

Slepý Tobiáš

Kód položky: 40065

1951

suchá jehla, monotyp

24,5 x 16 cm

Signatura: sign. PD Reynek

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha, reprodukováno: Ateliér, č 24, 1995.

Vyvolávací cena: 24 000 Kč