Aukce 56

45 |

Průhled do dětství

Kód položky: 40165

olej, plátno

114 x 114 cm

Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1999

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 43 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 44 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Jitka Válová
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 47 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 48 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 49 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 50 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 51 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 52 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 53 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 54 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 55 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč