Aukce 56

53 |

Potopa

Kód položky: 40036

2009

akryl, olej, plátno

160 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč