Aukce 56

104 |

Postava

Kód položky: 40049

akvarel, uhel, barevné křídy

30 x 20,5 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 14 000 Kč