Aukce 56

130 |

Portrét Heleny Růžičkové

Kód položky: 40148

olej, lepenka

89 x 60 cm

Signatura: sign. PD A. Lamr 70

na rubu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč