Aukce 56

150 |

Pobřeží

Kód položky: 40067

lept 4/15

20 x 24,5 cm

Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 65

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 3 000 Kč