Aukce 56

11 |

Payssage á Beaulieu / Krajina v Beaulieu

Kód položky: 40198

olej, plátno

54 x 65 cm

Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine

na rubu autorský štítek s názvem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč