Aukce 56

56 |

Pastorale

Kód položky: 40193

olej, plátno

140 x 180 cm

Signatura: sign. LD M. Kunc 1994

na rubu štítek s popisem, na blindrámu etiketa Galerie Andrea Caratsch.

Vyvolávací cena: 750 000 Kč