Aukce 56

111 |

Pařížské střechy

Kód položky: 40059

14 x 28 cm

Signatura: sign. UD Tichý 42, LD monogram v tisku

na rubu razítko sbírky, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha, reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 47, č. 29.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč