Signatura: sign. LD Tichý, T. v tisku
PD přípis autorem, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 96, č. 117.