Aukce 56

Paganini II.

Kód položky: 40062

27,5 x 19,5 cm

Signatura: sign. LD Tichý, T. v tisku

PD přípis autorem, provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha reprodukováno: Fr. Dvořák - František Tichý Grafické dílo, Praha 1995, str. 96, č. 117.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč