Aukce 56

Okno

Kód položky: 40100

tisk z perofovaného plechu 12/20

53 x 74,5 cm

Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1968

provenience: Artur Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 22 000 Kč