Aukce 56

32 |

Noční město

Kód položky: 40141

olej, plátno

61 x 54 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 80

na rubu na blindrámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 35 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 36 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 38 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 41 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč