Aukce 56

Noční chodec

Kód položky: 40047

lept 57/300

29,5 x 23 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 45

na rubu razítko sbírky provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 8 000 Kč