Aukce 56

Noční chodec (Figura)

Kód položky: 40199

akvarel, pastel, karton

60 x 42 cm (výřez)

Signatura: sign. PN Fr. Hudeček 46

odborná expertiza a potrzení pravosti PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč