Aukce 56

23 |

Noční chodec (Figura)

Kód položky: 40199

akvarel, pastel, karton

60 x 42 cm (výřez)

Signatura: sign. PN Fr. Hudeček 46

odborná expertiza a potrzení pravosti PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 21 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 22 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 24 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 25 | Čestmír Janošek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 26 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 27 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč