Aukce 56

57 |

Nechtělas mě, choval jsem se … (Prázdnej sud)

Kód položky: 40154

olej, plátno

84 x 120,5 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu M/S 1992

UD autorem název díla, na rubu na blindrámu Prázdnej Sud

Vyvolávací cena: 130 000 Kč