Aukce 56

30 |

Naučná tabule

Kód položky: 40033

akryl, plátno

106 x 86 cm

Signatura: sign. UD Jan Kotík 1969 - X

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 29 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 360 000 Kč
  • 34 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 35 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 36 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 38 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč