Aukce 56

176 |

Nad světem

Kód položky: 40203

2014

olej, akryl, laky, plátno

124 x 124 cm

Signatura: sign. UD Hodný 2014

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč