Aukce 56

94 |

Na pobřeží

Kód položky: 40080

1921

akvarel, tužka

27 x 41,5 cm

Signatura: sign. PD AH 21

na rubu razítko: Galerie Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 25 000 Kč