Aukce 56

145 |

Na břehu

Kód položky: 40103

1969 - 1972

tisk z perforovaného plechu 5/30

53 x 74 cm

Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1969 - 72

provenience: Artur Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 22 000 Kč