Aukce 56

95 |

Most

Kód položky: 40079

1922

akvarel, tužka

25,5 x 33,5 cm

Signatura: sign. LD AH 22

na rubu razítka: Galerie Schwarz, Milano, Galerie B. Weill, Paris

Vyvolávací cena: 23 000 Kč