Aukce 56

144 |

Moře č. 2

Kód položky: 40104

tisk z perforovaného plechu 3/30

53,5 x 74,5 cm

Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1972

provenience: Artur Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 22 000 Kč