Aukce 56

171 |

Mlhovina se čtvercem

Kód položky: 40069

litografie, pastel

16,5 x 22 cm

Signatura: sign. UD Boštík 98

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 5 000 Kč