Aukce 56

75 |

Letní dopoledne na vsi

Kód položky: 40168

20. léta 20. s

olej, lepenka

50 x 66 cm

Signatura: sign. PD Lolek St.

pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

  • 73 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 74 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 76 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 77 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 78 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 79 | František Süsser
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
  • 80 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 81 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 82 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 83 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 84 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 85 | František Muzika
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč