Aukce 56

1 |

Lesní krajina s figurální stafáží

Kód položky: 40053

olej, dřevěná deska

50 x 74 cm

Signatura: sign. nezjištěna

odborná expertiza: PhDr. Hana Seifertová

Vyvolávací cena: 850 000 Kč