Aukce 56

Larva

Kód položky: 40070

litografie 17/70

44 x 28,5 cm

Signatura: sign. PD F. Muzika 70

provenience: význačná sbírka výtvarného umění, Praha

Vyvolávací cena: 8 000 Kč