Aukce 56

143 |

Kůň

Kód položky: 40101

tisk z perforovaného plechu 3/30

53 x 74,5 cm

Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1972

provenience: Artur Schwarz, Milano

Vyvolávací cena: 22 000 Kč