Aukce 56

52 |

Křišťálový lustr

Kód položky: 40035

2007

akryl, olej, plátno

130 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007

na rubu autorem: Křišťálový lustr

Vyvolávací cena: 130 000 Kč