Aukce 56

58 |

Krajina s růžovým vejcem

Kód položky: 40092

olej, plátno

114 x 195 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček 86

na rubu štítek: Ota Janeček kat. č. 2192, na rubu na blindrámu název a datace

Vyvolávací cena: 330 000 Kč