Aukce 56

42 |

Krajina (Modrá krajina)

Kód položky: 40180

olej, tempera, plátno

73 x 92 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu K. Malich 61

vystaveno: Galerie Zdeněk Sklenář, Praha

Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč