Aukce 56

17 |

Kopec nad Čerčany (Kopce u Čerčan)

Kód položky: 40178

olej, plátno

50,5 x 65,5 cm

Signatura: sign. PN V Špála 41, na rubu na blindrámu V. Špála

na rubu na blindrámu autorem název a číslo soupisu (1407) popsáno: Václav Špála - Soupis díla, Praha, 2002, str. 125, č. 1407

Vyvolávací cena: 490 000 Kč